Lilo Lastpak : verboden te toveren!

Lott, Anna

Lilo is een gewoon meisje, maar haar vader is een vampier en haar moeder is een heks. Hun buren mogen van niets weten, alleen Lilo's beste vriendin kent haar geheim. Maar als Lilo's kat mevrouw Mopper wegloopt en wordt ontvoerd door de gemene buurman, besluit Lilo's moeder toch haar toverkrachten te gebruiken. Dat pakt anders uit dan verwacht. Uiteindelijk is Lilo de enige die haar ouders en mevrouw Mopper kan redden. Humoristisch en warm verhaal waarin de ene mislukte toverspreuk op de andere volgt. Gedrukt in een grote letter en met een ruime bladspiegel, is het verhaal prettig leesbaar voor onder meer beginnende lezers. Zeer rijk geïllustreerd met kleurentekeningen die de tekst op een speelse manier aanvullen. Voor in het boek worden alle hoofdpersonen kort voorgesteld. Vertaald uit het Duits. Voor liefhebbers van 'Heksje Lilly' en 'Foeksia de miniheks'. Verzorgde uitgave met geïllustreerde schutbladen. Vanaf ca. 8 jaar. MLP.

Bestel: Lilo Lastpak : verboden te toveren!

€ 14,57 ex. BTW

direct leverbaar
  1. Specificaties
Specificaties
Medium: BBK - Boek
Onderwijsniveau: Middenbouw basisonderwijs
Leeftijdscategorie: A - jeugd fictie voor 6- tot en met 8-jarigen
Uitgever: Kluitman
Jaar van uitgave: 2020
Serie: Lilo Lastpak ; 1
Editie: [1e druk]
Specificaties
Bestelnummer: 2019450803
Genre: SK - sprookjes; HU - humoristische roman
Pagina's: 99 pagina's
Formaat: 213mm x 163mm
ISBN nummer: 9789020672718
Voorraad: 20
Taal: Nederlands

In het nieuws

  • Coco kan het!

    Prentenboek van het Jaar 2021.

    Lees meer

  • Match

    Winnaar Jonge Jury 

    Lees meer

  • Schaduw van de leeuw

    Shortlist Thea Beckmanprijs 2020

    Lees meer